wymówisko


wymówka: „Gadaj, dziewosłebie, za mem wiankiem śmiełe, | Zeby ja nie miała wymówiska wiele”, pśń. wes.na wypłat

Wesprzyj portal, udostępniając znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *