wymówka: „Gadaj, dziewosłebie, za mem wiankiem śmiełe, | Zeby ja nie miała wymówiska wiele”, pśń. wes.na wypłat
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *
Adres email *
Witryna internetowa
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.
Dodaj komentarz